Poradenství a konzultace

Poradenství & konzultace

Naše stavební společnost Forinex service s.r.o. nabízí služby v oblasti stavebních prací, výstavbu rodinných domů, rekonstrukci bytů, domů, bytového jádra, podkroví, dále pak sádrokartonářské práce, zateplení fasády, nátěry fasád, malířské práce, kam řadíme malování bytů, pokojů, kanceláří, společných prostor bytových domů. Zaměření a kalkulaci menších akcí vám zprostředkujeme zcela zdarma. V případě větších projektů doporučíme zpracování rozpočtu. Na základě projektové dokumentace zpracujeme položkový rozpočet stavby a harmonogram výstavby.

Naší filozofií je porozumět zákazníkovi a navrhnout mu řešení přesně na míru jeho představám. Za klíčovou považujeme komunikaci se zákazníkem zejména v přípravě a návrhu stavby. V této fázi můžeme nabídnout naši dlouholetou zkušenost a služby architekta. Pro vlastní realizaci máme spolehlivý tým pracovníků, který zajistí kvalitní provedení prací.

S námi bude každá rekonstrukce bytového jádra, kuchyně nebo domu hračkou! Přesvědčte se o našich kvalitních službách! Jistě vám máme co nabídnout!