Oblíbené dekorace – imitace betonů

Interiér s použitím imitace betonu Soptic, Štefánikova 19, Praha 5

Když se řekne beton, většina z nás si představí šedý povrch podlahy nebo stěny, který je ve finální fázi zakryt omítkou, podlahovinou nebo zůstává skryt v nereprezentativních prostorách. V poslední době se však čím dál častěji betonové povrchy nechávají přiznané bez dalších povrchových úprav. Tam, kde není použit beton jako takový, používají se imitace betonu, povrchová úprava stěn a zdí, imitující pohledový beton. Moderní úpravy stěny, která vypadá právě jako imitace betonu, mohou zdůraznit osobitost a jedinečnost daného prostoru.

Jestliže stále ještě nemáme jasno, jak zdokonalit interiér svého bytu, rádi Vám poradíme. Společnost Forinex se v oblasti stavebnictví vedle kompletních dodávek rekonstrukcí bytu, rekonstrukcí bytového jádra zaměřuje na povrchové úpravy stěn, kam zahrnujeme i imitaci betonu.

Moderní interiér si žádá i moderní design. Imitace betonu je vhodná k aplikaci všude tam, kde bychom chtěli mít na stěnách jiný, neokoukaný styl. Betonový vzhled stěn může dát interiéru úplně nový rozměr, přitom bude vypadat úžasně a moderně.