Hodnocení klientů

Hodnocení klientů

Stavební společnost Forinex service s.r.o. nabízí služby v oblasti stavebních prací, stavit nás baví, práci děláme rádi a s nadšením. Kladné reference našich spokojených klientů nás velice těší a motivují při našem snažení. Naším cílem je dobře odvedená práce a spokojený zákazník.

Zednické práce, Roztoky u Prahy, okr. Praha-západ
Zednické práce, Roztoky u Prahy, okr. Praha-západ
Sádrokartony, Čelákovice, okr. Praha-východ
Sádrokartony, Čelákovice, okr. Praha-východ

S realizací jsme velice spokojení.  Zakázka nebyla realizována v termínu, ale nebyla to chyba firmy Forinex, naopak musíme ocenit flexibilitu firmy Forinex v tomto ohledu.  Komunikace vyhovující, na všem jsme se bez problému domluvili.  V průbehu realizace objevili pracovníci několik závad, na které nás upozornili, navrhli řešení, nacenili, udělali.  Po předchozích zkušenostech nás mile překvapila i čistotnost, vždy po sobě uklidili.  Příště by sme s touto firmou začali spolupracovat dřív.  Cena za poptávané práce byla dodržena, i když cena celkové realizace byla vyšší, ale to bylo dané doplněním o opravy závad + několik dalších věcí, které jsme chtěli donacenit a udělat.

Renovace fasády
Renovace fasády

Firmu Forinex, která nám dělala sádrokartonový podhled a instalovala osvětlení v obývacím pokoji můžeme jen doporučit. Domluva byla výborná, byli ochotni se přizpůsobit našim časovým možnostem, byli vždy dochvilní, ochotní a dodrželi termín zakázky. Realizace trvala asi týden. V rámci zakázky si vše i připravili a poté uklidili, takže pro nás byl celý proces víceméně bez práce. Výsledek je kvalitní a precizní. Děkujeme.

Stavební práce – Roztoky u Prahy
Stavební práce – Roztoky u Prahy